Úvodní stránka

Fotogalerie

Ceny

Podmínky nájmu

Spojení

Kontakt

Lokalita

Praha - Radotín, západní okrajová část Prahy. Stává se zajímavým místem i pro trvalé bydlení pro svou atraktivní polohu, členitost, přírodu, kulturní, sportovní a rekreační možnosti a společenské akce. Rychlé spojení do centra Prahy MHD, vlakem i automobilem. V centrální části Radotína a jeho okolí se nachází široká občanská vybavenost, velké i malé obchody a obchůdky s potravinami, večerky, supermarkety Albert, Billa, Penny Market. Česká pošta, Česká pojišťovna, Pojišťovna Kooperativa, pobočky bank: Česká spořitelna, Komerční banka, bankomaty: ČS, GE, KB, ČSOB. V Radotíně jsou školky, školy, gymnázium, hudební škola, jazyková škola, kurzy apod. Dále různá sportovní hřiště, krytá sportovní hala, knihovna, ÚMČ Praha 16.

Nachází se zde mnoho hospůdek a restaurací, Butan Kebab, restaurace s čínskou, asijskou kuchyní, pizzerie, cukrárny, kavárna, kino, kulturní dům, poliklinika, lékárny, autoservisy a jiné služby pro občany. Nejbližší restaurace Pivní Sanatorium je cca 650 m od domu, umístěná ve vilové zástavbě nad nádražím.
Zábava a odpočinek: motokáry Radotín, aquapark Aquadream v Praze 5 - Barrandov (8 min. jízdy autem), tenisové kurty, bowling, nové koupaliště Biotop Radotín s občerstvením, procházky a jízdy na kole na cyklostezce podél řeky Berounky.